Hakkımızda

Auto Post Planner , bilişim ve dijital sektörde projeler üstlenen , aktif rol alan bir ekibin ihtiyaca yönelik projelerdeki taleplerin doğrultusunda oluşturulan bir altyapıdır. İlk başlarda yönetilen projelerin kapsamında kullanılmakta olan autopostplanner sonraları ticari hizmet vermeye başlamıştır.

2016-2017 yılları arasında yönettiğimiz setmoda ( perakende bayan giyim satış ) projesi ile başlayan sosyal medya yönetimi ile tecrübe edindiğimiz bilgiler ile ve universal altyapıları birleştirdiğimiz web yazılım olmuştur. Sonraları bagmori projesi ile de devam eden sürecimizde son bir yıldır tamamen bağımsız bir ticari yazılım programı haline gelmiştir.

Son bir yıldır faaliyetlerine devam eden Auto Post Planner 2019 yılında kurumsal hayatına geçişi ile birlikte resmiyet kazanmış ve büyük ölçekli firmalara desteğine başlamıştır. Sosyal Medya hesapları güvenliği doğrultusunda en büyük güveni sağlamak için tüm işlerimizi sizlere tüm şeffaflığıyla aktarmaktayız.

Sosyal medyalarınızı yönetirken adam/saat kazanmak isterseniz bizleri mutlaka deneyebilirsiniz, tamamen Türkiye’de yönetilmekte olan sistemimiz farklı ülkelere şuanda destek vermemektedir.