İade, İptal ve Değişim Politikası

AUTOPOSTPLANNER.COM İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

autopostplanner.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıda iade ve değişim politikamızla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Herhangi bir soru, öneri veya görüşleriniz için İletisim Formu’nu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

autopostplanner.com’dan aldığınız ürünleri,anlaşmalı olduğumuz veya teslim aldığınız kargo firması ile gönderi ücreti tarafımıza ait olmak üzere, karşı ödemeli olacak şekilde göndermeniz gerekmektedir. Ürünlerin tarafınıza teslimi tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, Cennet mahallesi Alparslan Cad. Güneş Sok. No:2/3 Küçükçekmece/İstanbul adresine göndermeniz yeterli olacaktır. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz autopostplanner.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde 2 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir. Dijital satın alınan hizmetlerde iade yapılmamaktadır. Size verilen ücretsiz 7 gün deneme sürelerinden faydalandıktan sonra mutlaka dijital paket hizmetleri satın alınız. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve autopostplanner.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarı tarafımızdan tek seferde tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, ürün bedeli, yine taksitli olarak kredi kartınıza geri ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden autopostplanner.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için +90 549 599 1515 Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya iletişim bölümünden e-mail ile bilgi talep edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.adece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU, NE YAPMAM GEREKİYOR?

autopostplanner.com’dan kaynaklı yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb gönderiler nedeniyle yaşanan aksaklıktan dolayı öncelikle özür dileriz. Belirtmiş olduğunuz ürün tedarikçi firma stoklarında bulunduğu takdirde, değişim yapılacak ve yeni ürün tarafınıza gönderilecektir. Ancak kampanyalarımızın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmek isteriz. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. autopostplanner.com’ dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren en kısa süre içerisin de autopostplanner.com +90 549 599 1515 Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya iletişim bölümünden temasa geçerek , kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.