İletişim

APP Hakkında Tüm Sorularınız için  Destek


S.S.S.

Sık sorulan sorular

Geçici olarak yeni üyeler için sistem kapatılmıştır

APP Nedir?

Instagram sayfalarınızı zaman kaybetmeden yönetebileceğiniz otomatik beğeni, yorum, takip, dm gönderme vb gibi özellikleri ile instagram hesabınızı performanslandırabileceğiniz bir uygulamadır.

Nasıl üye olabilirim?

Hesabım menüsünden giriş yaparak bir APP hesabı kolayca oluşturabilirsiniz.

Doğrulama mailim gelmedi ?

Üye olurken verdiğiniz mail adresinizin spam klasörünü lütfen kontrol ediniz. Mail size hiç ulaşmadıysa hesabım menüsünden giriş yaptıktan sonra yeniden doğrulama maili gönderin.

Instagram sayfam ile sisteme giriş yapamadım?

Hesabım menüsünden sisteme giriş yaptıktan sonra sol menüden Hesaplar ( instagram logosu ) tıkladıktan sonra intagram kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Demo kullanabilirmiyiz?

Geçici olarak yeni üyeler için sistem kapatılmıştır.

Deneme Sürem bitti?

Whatsapp iletişim hattımız ile bizim irtibat kurarak deneme sürenizi istediğiniz paketlerimizden bir tanesi ile 1 aylık , 6 aylık ve 12 aylık uzatabilirsiniz.

Instagram hesabım güvende mi?

Instagram hesabınız ile sisteme giriş yaparaken instagramda geçerli güvenlik doğrulamalarınız geçerlidir. Instagram hesabınızdaki tanımlı telefonunuza gelen doğrulama kodu yada mail adresinize gelen doğrulama kodunuzu girerek giriş yapabilirsiniz.

Oto gönderi yapmıyor?

Instagram geliştirmeleri sırasında bazen hesabınıza yeniden giriş yapmanız gerekebilir hesabınızdan çıkış yapmışsanız otomatik gönderi, beğeni, yorum vb sistemler çalışmayacaktır. Hesaplar kısmından instagramınıza yeniden giriş yaptıktan sonra kullanmak istediğiniz otomatik sistemi yeniden aktif ediniz .