Instagramda Otomatik Mesaj Gönderme

Instagram Araçları Otomatik DM

Instagram araçları otomatik mesaj atma sıkça sorulan sorular?

Evet gönderebilirsiniz. Auto Post Planner sisteminden üyelik oluşturup bir instagram hesabı tanımladıktan sonra hesabınızı takip etmeye başlayan kişilere otomatik mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.

instagram da beni takip edenlere otomatik mesaj gönderebilir miyim?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurmanıza gerek kalmadan tüm gün boyunca instagramda otomatik mesaj gönderimi yapmaya devam edebilirsiniz. Auto Post Planner sisteminden açacağınız üyeliğiniz ile panel girişini yapıp instagram otomatik DM gönderimlerinizi yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bilgisayarıma bir program kurmalımıyım ve bilgisayarımı sürekli açık bırakmam gerekecek mi?

Instagram otomatik mesaj gönderirken her saat kaç adet göndermek istediğinizi siz ayaralayabiliyorsunuz. Instagramın müsade ettiği sınırlar içerisinde bu hızları belirleyebilirsiniz. Şuanda sunucumuzdaki hızlarımız saatte bir taneden saatte en fazla sekiz adete kadar otomatik mesaj atabilirsiniz. Hesabınızdan daha fazla mesaj göndermek isterseniz bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagramda Saatte kaç otomatik mesaj gönderebiliriz ve bu hızları kendimiz belirleyebilirmiyiz ?

Bize mutlaka instagram girişinizde sorun yaşadığınız bildiriniz. Instagram hesap güvenliği üst seviyede olduğu için instagramınızda ki tüm güvenlik kuralları geçerlidir. Instagram hesabınızı tanımlarken mutlaka instagrama daha önce giriş yaptığınız mobil cihazınız yanınızda bulundurun. Size gelen güvenlik adımlarını doğrulayın!

Instagram Hesabınızda sorun mu yaşıyorsunuz?

APP Paketleri Hakkında Bilgi Al

Deneme süreniz sonrasında satın alabileceğiniz paketlerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir