Instagramda Otomatik Yorum Atma

Instagram Araçları Otomatik Yorum

Instagram araçları otomatik yorum atma sıkça sorulan sorular?

Etiket , kişi veya şehir bilgilerini belirleyerek istediğiniz özel bir seçenekteki gönderilere otomatik yorum atabilirsiniz. Yorumları kendiniz belirleyebilir spam girmemek için birden fazla yorum tanımlayarak otomatik tanımladığınız yorumlar içerisinden yorum gönderebilirsiniz.

Instagramda otomatik yorum nasıl atarım?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurmanıza gerek kalmadan tüm gün boyunca instagramda otomatik yorum atmaya devam edebilirsiniz. Auto Post Planner sisteminden açacağınız üyeliğiniz ile panel girişini yapıp instagram otomatik yorum gönderimlerinizi yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bilgisayarıma bir program kurmalımıyım ve bilgisayarımı sürekli açık bırakmam gerekecek mi?

Instagram otomatik yorum gönderirken her saat kaç adet göndermek istediğinizi siz ayaralayabiliyorsunuz. Instagramın müsade ettiği sınırlar içerisinde bu hızları belirleyebilirsiniz. Şuanda sunucumuzdaki hızlarımız saatte bir taneden saatte en fazla sekiz adete kadar otomatik mesaj atabilirsiniz. Hesabınızdan daha fazla mesaj göndermek isterseniz bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz, dakikada bir yorumda atabilirsiniz ama unutmayın ki hesabınız instagramdan dolayı bu nedenden kapanabilir.

Instagramda Saatte kaç otomatik yorum atabiliriz ve bu hızları kendimiz belirleyebilirmiyiz ?

Bize mutlaka instagram girişinizde sorun yaşadığınız bildiriniz. Instagram hesap güvenliği üst seviyede olduğu için instagramınızda ki tüm güvenlik kuralları geçerlidir. Instagram hesabınızı tanımlarken mutlaka instagrama daha önce giriş yaptığınız mobil cihazınız yanınızda bulundurun. Size gelen güvenlik adımlarını doğrulayın!

Instagram Hesabınızda sorun mu yaşıyorsunuz?

APP Paketleri Hakkında Bilgi Al

Deneme süreniz sonrasında satın alabileceğiniz paketlerimiz