Nasıl Kullanılır?

Auto Post Planner ile Neler Yapabilirsiniz?

Instagram hesabınızı yönetmek artık çok kolay!

panel.autopostplanner.com adresimizden kendinize bir hesap oluşturun. Hesabınızı oluştururken güvenliğiniz için sizden mail adresi doğrulaması istiyoruz. Kayıt işlemlerinizi oluşturduktan sonra sistemimize giriş yapıyorsunuz. Üyeliğinizi aktif ettikten sonra Instagram hesabınızı sisteme kayıt ediyorsunuz.

APP Hesabınız var mı? Hemen Üye Olun!

E-mail adresinizi doğrulamadıysanız hemen doğrulayın. E-mail adresi doğrulaması yapılmadan üyelik kabul edilmemektedir. Bu adım sizlerin güvenliği içindir , Instagram hesaplarınızı mutlaka güvene alın.

E-mail adresinizi doğruladınız mı?

APP üyeliğiniz sonrasında doğrulanmış bir hesabınız var ise üyelik giriş yaptıktan sonra sol menüden instagram logosuna tıklayarak instagram hesabınız ile sisteme giriş yapınız. Instagram hesaplarınız için sizlere ücretsiz hizmetini verdiğimiz proxy adreslerimizi kullanabilirsiniz. Mobil bir cihazdan giriş yapmış ve Türkiye’den giriş yapılmış gibi güvenle kullanabileceksiniz.

Instagram hesabınız ile giriş yapın!

Bize mutlaka instagram girişinizde sorun yaşadığınız bildiriniz. Instagram hesap güvenliği üst seviyede olduğu için instagramınızda ki tüm güvenlik kuralları geçerlidir. Instagram hesabınızı tanımlarken mutlaka instagrama daha önce giriş yaptığınız mobil cihazınız yanınızda bulundurun. Size gelen güvenlik adımlarını doğrulayın!

Instagram Hesabınızda sorun mu yaşıyorsunuz?

APP Paketleri Hakkında Bilgi Al

Deneme süreniz sonrasında satın alabileceğiniz paketlerimiz